0242 243 66 44

Hakkımızda

About Us Image
About Us Image
10

Yıllık Deneyim

Profesiyonel Hizmet Ekibi

Mavi Akdeniz Geri Dönüşüm

Geçmişten geleceğe üstlendiği misyon ile çevresel çözümler üretmekte olup, özverili ve dinamik kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda görüp, bu ilke ile kaliteli hizmet vermektedir.

Mavi Akdeniz

Firmamız; Posa, Tehlikeli Atık, Bitkisel atık,Fosseptik mekanik temizliği.Yağlı Kanal Baca Temizliği,Koku Nötralizasyonu ve Bakteri uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektedir.

  • Mavi Akdeniz,

    ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti ve verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

  • Hizmet verilen tüm çalışmalarda sorumluluklarının bilincinde olarak hareket etmektedir.

  • Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet verdiği müşterilerine marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Mavi Akdeniz mevcut marka değerini sadece Antalya ilinde değil yurt çapında yükseltmeyi hedefleyerek birçok projede yer almaktadır.

  • Mavi Akdeniz, gerek bölgesel gerekse de yurt çapında sektörel talep ve ihtiyaçları önceden öngörerek bu alanlarda faaliyet gösterebilecek altyapı ve donanımı sağlamada diğer sektör temsilcilerinin önünde olmayı başarmıştır.

Çevre Politikamız

Çevre dostu bir kuruluş olarak doğaya saygı felsefemiz doğrultusunda çevresel sürdürülebilirliğin sağlanması ve sorumluluklarımızın yerine getirilebilmesi için; Yürürlükte bulunan tüm çevre mevzuat, idari düzenleme ve diğer şartlara uymayı, Çevresel hedeflerimize ulaşmak için paydaşlarımızda çevre bilincinin oluşması ve geliştirilmesi için gerekli faaliyetleri gerçekleştirmeyi, Doğal kaynakları verimli olarak kullanıp tüketimini minimize etmeyi ve çevresel kirliliğin önlenmesine katkıda bulunmayı, Çevresel konularda bilinçlenmeyi, müşterilerimizi bilinçlendirmeyi ve gelişim göstermeyi politikamız olarak taahhüt ederiz.

Mavi Akdeniz Logo

Mavi Akdeniz Geri Dönüşüm geçmişten geleceğe üstlendiği misyon ile çevresel çözümler üretmekte olup, özverili ve dinamik kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda görüp, bu ilke ile kaliteli hizmet vermektedir.l

0242 243 66 44

info@maviakdeniz.net

Gebizli Mah. 1119 sk. Hüseyin Elif Ekici Apt. No:1/4 Muratpaşa / ANTALYA